Azoto reduktorius RN-200-VDM
  • Tik internetu
Azoto reduktorius RN-200-VDM
Azoto reduktorius RN-200-VDM
Kaina 9650 su PVM
Prekės likučiai:
Kauno parduotuvėje
(neturime)
Turime sandėlyje
(5+ vnt.)
Pristatymo būdai ir terminai:
Aprašymas
Skirtas azoto dujų slėgio reguliavimui bei automatiniam nustatyto slėgio palaikymui
Max pralaidumas 100 m³/h
Max įeinančiųjų dujų slėgis 20 MPa (200 bar)
Max darbinis dujų slėgis 3 MPa (30 bar)
Sriegis ant baliono W24, 32x1/14
Adapteris išoriniu sriegiu 1/4" - 6 mm