Suvirinimo aparatai

Namų sąlygomis atliekami suvirinimo darbai dažnai yra neplanuoti ir užklumpa mus nelauktai. Dažniausiai atsitiktinis poreikis suvirinti kyla tuomet, kai prakiūra skardinės, metalinės talpos, bakai, lūžta metalinės konstrukcijos ar tenka sujungti kitus metalinius elementus. Tuo tarpu suvirinimo darbams gamybos tikslais ypatingai yra svarbūs suvirinimo aparatai, jų tipas, patikimumas ir galingumas. Vamzdžių lankstymo arba aliuminio virinimo darbams atlikti reikia didesnės įtampos ir galios, tad kokį suvirinimo aparatą pasirinkti geriausiai jums patars UAB „Tolas“ specialistai – 8 648 47770 (Kaunas). Taip pat, kaip išsirinkti suvirinimo aparatą – rasite čia…

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas

Kaip išsirinkti tinkamą suvirinimo aparatą?

Vienfazins inverterinis suvirinimo aparatas ir suvirinimas elektrodais

Inverterinis suvirinimo aparatas yra vienas populiariausių šiandien. Inverterinis – keičiantis tinklą. Varijuojant srovės dažniu yra sumažinamas aparato svoris ir gabaritai. Didžioji dalis šiuolaikinių suvirinimo aparatų yra inverteriniai. Jie yra lengvi, mobilūs ir patogūs. Vienfazis reiškia, jog tokio tipo suvirinimo aparatas gali veikti ir iš vienfazio tinklo. Būtent tokio aparato pilnai užteks buitiniams suvirinimo darbams atlikti.

Suvirinimas elektrodais (MMA suvirinimo įranga) taipogi yra vienas pigiausių. MMA inverteriniai prietaisai įprastai kainuoja mažiau nei MIG ar TIG suvirinimo aparatai. Virinimas elektrodais nėra sudėtingas: tarp elektrodo ir suvirinamo metalo yra sukuriamas elektros lankas, kuriame šie tirpsta. Tirpdamas elektrodas sukuria dujų aplinką bei šlaką. Elektrodais galima lydyti plieno ar panašaus lydinio metalus.

Vienfazis suvirinimo aparatas (MIG/MAG pusautomačiai)

Kaip jau minėjome, vienfaziai suvirinimo aparatai yra mobilūs ir patogūs dirbti, todėl puikiai tinka darbui namų sąlygomis ir nedidelės apimties suvirinimo darbams atlikti. MIG ir MAG suvirinimo pusautomačiai - technologiškai pažangūs prietaisai, leidžiantys darbus atlikti tiksliau ir kokybiškiau. MAG aparatai naudoja aktyviąsias dujas, tuo tarpu MIG prietaisai – inertines dujas. Taigi visi pusautomačiai veikia su dujomis, nes suvirinimo metu jos saugo vielą ar metalą nuo aplinkos poveikio, t. y. dujos išstumia orą, todėl virinamos siūlės yra apsaugomos nuo aplinkos poveikio.

Pusiau automatinė suvirinimo technologija dažnai taikoma ten, kur yra dirbama su paprastais metalais, didelėmis konstrukcijomis ir reikia ne tik kokybės, bet ir greičio (atliekant remontinius, statybinius, montažinius darbus). Dirbant su MIG/MAG prietaisais, į aplinką yra išskiriamos kenksmingos dujos ir medžiagos, todėl saugant sveikatą būtina uždarose patalpose pasirūpinti kokybišku vėdinimu bei laikytis visų kitų darbo saugos reikalavimų.

Trifazis suvirinimo aparatas

Trifaziai suvirinimo aparatai dažnai yra naudojami pramonėje bei gamyboje. Tai išskirtinio galingumo ir efektyvumo prietaisai, leidžiantys darbus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir dideliu tempu. Trifazių suvirinimo aparatų pasirinkimas taipogi yra labai platus, tad viskas priklauso nuo individualaus darbo poreikių. Jei nesate tikri, ar jums pakaks vienfazio, ar vis dėlto vertėtų pasirinkti trifazį aparatą, kreipkitės į UAB „Tolas“ profesionalus, kurie padės jums apsispręsti ir pasirinkti tinkamai.

Suvirinimo aparatai: kaina

Suvirinimo aparato pasirinkimas nėra lengva užduotis. Ypač, jei jūs nesate tas, kuris suvirinimo darbus atlieka dažnai. Logiška, jog dirbant namų sąlygomis nereikės tokio galingo aparato, kaip darbui gamyboje. Taigi visų pirma vertėtų atkreipti dėmesį į numatomų suvirinimo darbų apimtis bei jų atlikimo dažnumą. Galingesnis suvirinimo aparatas visuomet kainuos daugiau, todėl svarbu pasirinkti poreikius atitinkantį prietaisą. Suvirinimo aparatai dažnai yra pasirenkami pagal amperažą, tačiau tai neturėtų būti vienintelis vertinimo kriterijus. Jei planuojate suvirinimą atlikti pusautomačiu, o suvirinimo darbas nėra didelės apimties, jums turėtų pakakti 160-180A aparato. Suvirinimo aparatų kainos rinkoje svyruoja nuo šimto iki net keliasdešimt tūkstančių eurų, tad iš tiesų viskas priklausys nuo planuojamų suvirinimo darbų apimties ir sudėtingumo bei turimo biudžeto.

Suvirinimo aparatų gamintojai

UAB „Tolas“ prekiauja pasaulyje žinomų suvirinimo aparatų gamintojų prekiniais ženklais („Rehm“, „Alfain“, „Sherman“, „ESAB“, „CEA“, „Lincoln electric“ ir kt.). Mūsų internetinėje parduotuvėje suvirink.lt rasite tiek profesionalią, tiek namų salygoms puikiai tinkančius TIG suvirinimo aparatus, MIG/MAG pusautomačius, MMA suvirinimo bei kontaktinio suvirinimo įrangą. Įsigijus bet kokį suvirinimo aparatą reikės laiko, kad jį perprastumėte ir prie jo priprastumėte, tačiau gamintojai visada įdeda naudojimosi instrukciją, kuri palengvina ir pagreitina mokymosi procesą. Kokybiški suvirinimo aparatai garantuotai pagreitins ir palengvins jūsų darbus nepriklausomai nuo to, kokio pobūdžio užduotys jūsų laukia.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.