Prekių pristatymas

 1. Užsakymas vykdomas po visiško atsiskaitymo su mumis. Kai prekė yra sandėlyje, įsipareigojame ją pristatyti per 1-4 darbo dienas, kitu atveju apie prekės pristatymo terminą informuosime asmeniškai.
 2. Jeigu prekės mūsų sandėlyje nėra ir ji pažymėta kaip užsakomoji, jos pristatymas gali trukti nuo vienos iki dviejų savaičių. Išskirtinais atvejais pristatymo terminas gali skirtis nuo kitų aplinkybių (pvz. muitinės).
 3. Užsakytas prekes, kurias turime sandėlyje, mes išsiųsime tą pačią darbo dieną, sulaukus apmokėjimo ir jei apmokėjimas matomas ne vėliau kaip iki 15.00 val., kitu atveju jūsų prekes išsiųsime kitą dieną.
 4. Mes (t.y. pardavėjas) pasiliekam teisę, jog išimtinais atvejais prekės pristatymas gali vėluoti, dėl nenumatytų aplinkybių. Taip įvykus pardavėjas įsipareigoja kuo greičiau jus informuoti apie prekės vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą.
 5. Užsakymai siunčiami, diskrečioje apsauginėje pakuotėje, jog prekė nebūtų pažeista.
 6. Jūsų išsirinkta prekė bus supakuojama į specialiai pagamintą pakuotę ant kurios bus nurodomi siuntėjo bei gavėjo nurodyti adresai.

Privatumo politika

 • Visi surinkti duomenys apie jus ir jūsų pirktą prekę, niekada nebus perduodi trečiosioms šalims ar panaudoti kitais negarbingais tikslais.

Pardavėjo atsakomybė

 • Mes neprisiimam atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, jog jūs pateikėte neteisingus duomenis apie save.
 • Neesame atsakingi už mūsų parduotuvėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius pateiktą informaciją ar kitą vykdomą veiklą.
 • Pasiliekam sau teisę, betkada sustabdyti savo veiklą ar ją pakeisti nieko apie tai neįspėjus.
 • Įsipareigojam pristatyti jūsų užsakytą prekę tuo adresu, kurį jūs nurodėte atlikdamas užsakymą.
 • Pasiliekam sau teisę pakeisti jūsų užsakytą prekę į analogišką (jei tuo metu neturime jūsų pasirinktos prekės) arba grąžinti sumokėtus jūsų pinigus per 7 (septynias) darbo dienas.

Pirkėjo atsakomybė

 • Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą.
 • Prisiimate visą atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
 • Jeigu jūs nesusipažinę su taisyklėmis - neturite teisės apsipirkti šioje parduotuvėje. Betkokiu atveju yra laikoma, kad jūs susipažinote su taisyklėmis, kai jūs atlikdamas užsakymą, pažymėsite varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir susitinku“).

Prekių grąžinimas

 • Jei prireiktų grąžinti ar pakeisti užsakytą jūsų prekę pirktą iš mūsų internetinės parduotuvės, jūs tai galite padaryti per 14 darbo dienų, nuo prekės gavimo dienos. Grąžinant ar keičiant prekę ji turi būti supakuota orginalioje pakuotėje, prekė negali būti naudota ar pažeista. Ji turi būti tokios pat išvaizdos, kaip ir gavote. Pirmiausia parašykite mums savo užsakymo numerį bei komentarą dėl prekės, mes su jumis kuo greičiau susisieksime ir aptarsime, kaip greičiau visa tai išspręsti.
 • Tuo metu, kol prekė yra grąžinama ar keičiame už ją atsakote jūs patys (t.y. pirkėjas), taip pat, grąžinimo ar keitimo išlaidas turite apmokėti patys (t.y. pirkėjas), mes padengsime transportavimo išlaidas tik tuo atveju, jei gavote ne tokią prekę kurios pageidavote, ar kitaip netinkamą naudoti. Kokybiškos užsakomosios prekės nėra grąžinamos.
 • Grąžinant prekę, jeigu ji buvo siunčiama su nemokamu siuntimu, iš bendros sumos mes išskaičiuosime pristatymo mokestį, jeigu jūs už siuntimą būsite sumokėję, šis mokestis nebus grąžinamas.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.