Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą REHMREHM Schweißtechnik yra patikimas suvirinimo įrangos ir technologijų gamintojas, siūlantis TIG suvirinimo įrangą, MIG/MAG suvirinimo įrangą, rankinę suvirinimo įrangą bei plazminio pjovimo įrangą.

Pradėjusi kaip vietinė paslaugų ir remonto įmonė, per 50 metų savo istoriją kompanija išaugo į tarptautiniu mastu veikiančią aukštos kokybės suvirinimo įrangos gamintoją. 1980-aisiais nauja galios dinamikos koncepcija suvirinimo įrangoje reikšmingai prisidėjo prie proveržio. Šiandien produktų asortimente yra aukštos kokybės suvirinimo technologija, įskaitant pulsinės srovės MIG/MAG sistemas, inverterių technologiją ir suvirinimo priedus.

REHM suvirinimo įranga pasižymi modernia, patikima ir tvirta technologija, kuri dėl savo išskirtinės kokybės puikiai susidoroja su sudėtingomis darbo sąlygomis. Mūsų suvirinimo įrenginiai yra lengvai naudojami ir tinkami sudėtingoms užduotims atlikti. Nesvarbu, ar jums reikalinga TIG suvirinimo įranga, ar MIG/MAG suvirinimo įranga rankiniam naudojimui ir nešiojamoms programoms, REHM garantuoja aukščiausio lygio suvirinimo technologiją.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.