Spaustuvas Bessey OMEGA GM20ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM20ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM20ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM20ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt

Spaustuvas Bessey OMEGA GM20ZK su T-formos rankena

GM20ZK
Pristatymas: 3 - 8 darbo dienos
39,16 €
Su mokesčiais Pristatymas: 4 - 8 darbo dienos

Spaustuvas su dviejų komponentų rankena is plastiko ir su patentuota alkūne OMEGA. Alkūnė OMEGA padidina spaustuvo spyruoklės eigą. 

 

Spaustuvo modelis

Maks. spaudimo ilgis, mm

Žiočių gylis, mm

Profilio dydis, mm

GM20ZK

200

100

19,5 x 9,5

Spaustuvas su dviejų komponentų rankena is plastiko ir su patentuota alkūne OMEGA. Alkūnė OMEGA padidina spaustuvo spyruoklės eigą. Spaustuvo Bessey Omega jėgos didinimas ar mažinimas per vieną sraigto pasukimą yra daug mažesnis, negu kitų panašių spaustuvų. Rezultate, net esant vibracijai užveržimo jėgos praradimas yra žymiai mažesnis, negu tradiciniuose spaustuvuose, kas padidina darbo saugumą.

Užspaudimo jėga 5000N. Judanti ir fiksuota rankenėlės pagamintos iš pagerinto plieno amortizuotai ir elastiškai fiksacijai. Т-formos rankena su apvaliais kraštais paprastam jėgų perdavimui užveržimo metu. Atramines plokštes galima keisti rankiniu būdu, be įrankių naudojimo.  Puikiai tinka universaliam naudojimui medienos ir metalo apdirbimo srityse.

Pagrindiniai privalumai:

1. Novatoriška alkūnė OMEGA
Patentuota alkūnė OMEGA – tai Jūsų patikimumo garantas. Ji padeda sumažinti užspaudimo jėgos praradimą, net esant vibracijai.

2. Maksimalus lankstumas
Tvirtinimo rankenėlė ir atraminė plokštė pagaminti iš vieno pagerinto plieno gabalo. Jos garantuoja švelnų ir elastingą detalės užspaudimą.

3. Absoliučiai plokščias sujungimas
Omega alkūnės pagalba galima absoliučiai plokščiai uždėti plokštę ant atitinkamos detalės ir užveržti ją tiksliu kampu. Be to, galima tiksliai parinkti ir optimaliai naudoti užspaudimo jėgą.

4. Keičiama atraminė plokštė
Be papildomų įrankių keičiama atraminė plokštė padarys Jūsų kasdienį darbą patogesniu. Jos pakeitimas yra labai lengvas ir greitas.

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (12):

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.