Rehm

Rehm

REHM - jūsų kompetentingas suvirinimo technologijų partneris

Pradėjusi veikti kaip vietinė aptarnavimo ir remontų kompanija, per 40 gyvavimo metų įmonė tapo tarptautiniu mastu aktyviu aukštos kokybės suvirinimo įrangos gamintoju. Devintojo dešimtmečio metu naujoji suvirinimo vieneto galios dinamikos samprata labai prisidėjo prie šio proveržio. Šiandien produktų asortimentas apima aukštos kokybės suvirinimo technologijas, naudojant impulsines lankines MIG / MAG sistemas.

REHM suvirinimo įranga - pažadas kokybei

Peržiūrėje įmonės istoriją nuo 1982 m. iki šiandien, jūs pastebėsite, kad nebuvo nei metų kai įmonė nebuvo pateikusi naujų produktų. Tinkami bendrovės kūrėjai nuolat siekia optimizuoti suvirinimo technologijas pramonei ir prekybai. Tai atliekant kiekvienas naujai sukurtas suvirinimo įrenginys nustato naujus šiuolaikinio suvirinimo standartus, reikalingus naudoti, nepriklausomai nuo to, ar jis yra plieno, aliuminio ar kvarcinio plieno ar kitų medžiagų.

Naujoviškų technologijų kūrėjas ir gamintojas REHM gamina gaminius tik Vokietijoje ir užtikrina puikios įrangos, kuri gali atlaikyti net labiausiai nepalankias aplinkos sąlygas, apdorojimo kokybę.

Mūsų paslauga jūsų sėkmei

"REHM" visapusiškas klientų aptarnavimas sumažina jūsų įmonės sąnaudų struktūrą ir užtikrina nuolat gerą jūsų darbo kokybę. Kadangi net kokybiška suvirinimo įranga reikalauja nuolatinės priežiūros, kad būtų išlaikyti kuo aukštesni standartai.

Sumažinkite savo gamybos sąnaudas ir pasinaudokite techninės priežiūros sutartimis, individualiai pritaikytomis jūsų poreikiams.

Privalumai jums:

Reguliari priežiūra sumažina prastovos laiką ir išlaidas.
Specialiai apmokyti techninės priežiūros specialistai, atsakingi už visų suvirinimo ir pjovimo degiklių remontą.
Patalpų nuoma įrangai užsakyti ir specialūs užsakymai
Bendradarbiaudami tiesiogiai su gamintoju, esame arčiau mūsų klientų.Rehm

Filtruoti:
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.